niedziela, 28 lutego 2021 • Imieniny Teofila i Makarego

Wystawa fotografii "Barwy Redy"

Autor: GWE24.pl • 29 listopada 2015 • 1 0

2015-11-29_barwyredy-1wilczynski.jpg

Autorem zdjęć na wystawie „Barwy Redy” jest Maciej Wilczyński, który fotografią zajmuje się od dziecka. Swoją przygodę z aparatem zaczynał na kursach w Miejskim Domu Kultury w Rumi jeszcze w czasach PRL’u, gdy królowały aparaty Zenit oraz Smiena, a barwne filmy były rarytasem. Aktualnie zajmuje się fotografią reporterską oraz ślubną. W wolnym czasie fotografuje krajobrazy i ulice Małego Trójmiasta Kaszubskiego.

-Przygotowując zdjęcia do wystawy „Barwy Redy” wykorzystałem malownicze położenie Redy w Pradolinie Redy-Łeby. Starałem się pokazać Redę z nowej świeżej perspektywy - mówi Maciej Wilczyński autor zdjęć.
Wiele zdjęć na wystawie „Barwy Redy” jest wykonanych w znanych miejscach, ale ujętych w taki sposób by zaciekawić odbiorcę. Zdjęcia nie bez powodu zostały wykonane głównie jesienią - to najpiękniejsza pora roku. Odkryjmy Redę na nowo podczas wystawy „Barwy Redy” w Fabryce Kultury.


Opinie

Uwaga! Publikowane poniżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. GWE24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, prosimy zgłosić naruszenie.

nrobwqnyfv (2020-11-14 05:35)
Muchas gracias. ?Como puedo iniciar sesion?