czwartek, 11 sierpnia 2022 • Imieniny Zuzanny i Filomeny

Wenusjanki w wersji świątecznej!

Autor: GWE24.pl • 3 grudnia 2015 • 0 0

2015-12-03_img_6845.jpg


Spotkanie rozpocznie się na sportowo – pierwszym gościem będzie Pani Katarzyna Dziurska- - trener personalny, tegoroczna Mistrzyni Świata oraz Mistrzyni Polski Fitness Soft federacji WBBF-WFF WPF. Nie sposób było pewnie wymienić wszystkich zdobytych przez nią tytułów! Pani Kasia opowie nam o swojej drodze do sukcesu, o trudnościach, z którym musiała się zmierzyć na co dzień, jak również zainspiruje uczestniczki do podjęcia codziennej aktywności i podpowie co zrobić, aby wyglądać szczupło i zgrabnie!

Kolejną prelegentką będzie Pani Kamila Banaś - ekspert ds. metali szlachetnych oraz doradca klienta gdańskiego oddziału Mennicy Wrocławskiej.
W czasie prelekcji dowiemy się co nieco na temat inwestowania w złoto. Pani Kamila w przystępny i interesujący sposób opowie nam o tym, co warto wiedzieć, jak zacząć inwestować i dlaczego złoto miało i wciąż ma tak dużą wartość. To nie będzie zwykła lekcja ekonomii, to  będzie opowieść o sile tego znanego nam i lubianego kruszcu. Dowiemy się co, możemy zyskać  posiadając nawet niewielką sztabkę złota i o czym pamiętać przygotowując swój „Złoty Plan” inwestycyjny. Nasz gość zdradzi nam również co złoto ma wspólnego z Lordem Vaderem  i Waltem Disneyem.

A na sam koniec – atmosfera zostanie jeszcze bardziej podgrzana. Trzecią prelegentką będzie Pani Katarzyna Anna Mołas - nauczycielka i edukatorka z powołania, terapeutka, trenerka rozwoju osobistego, masażystka, konsultantka, kobieta, matka, człowiek, który w jak najszerszym stopniu wykorzystuje swoje talenty, by pomóc ludziom w odnalezieniu lub rozwoju wewnętrznej siły. Założycielka Akademii Zdrowia i Rozwoju. W trakcie spotkania Panie będą mogły podyskutować o tym czym jest zdrowa, kobieca seksulaność i dlaczego jest tak ważna w kobiecym rozwoju.

Organizatorki po raz kolejny dwoiły sie i troiły, aby zapewnić uczestniczkom jak najwięcej atrakcji, dlatego będzie można zasłuchać się w klimatycznych dźwiękach jazzu dzięki Pani Krystynie Durys, zaopatrzyć się w kobieco-biznesowe książki dzięki współpracy z Gdańskim Wydawnictwem Psychologicznym. Tradycyjnie odbędą się też sesje networkingowe pełne ożywionych dyskusji przy pysznej kawie. A na koniec – konkurs wizytówkowy i cała moc nagród do wygrania!

Serdecznie zapraszamy do udziału. Informację o zapisach można znaleźć na stronie. Zapraszamy również na fanpage – zachęcają organizatorki.


Opinie

Uwaga! Publikowane poniżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. GWE24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, prosimy zgłosić naruszenie.