niedziela, 2 października 2022 • Imieniny Teofila i Dionizego

Szczęście Na Głowie!

Autor: GWE24.pl • 10 listopada 2015 • 0 0

2015-11-10_szcz_plak.jpg


Projekt „Szczęście na głowie” wziął się stąd, że każdy z Nas w dzisiejszych , zabieganych czasach wiele rzeczy odkłada na później. Ale nie warto. Kiedy ostatnio zastanawiałeś czym dla Ciebie jest szczęście? Kiedy byłeś szczęśliwy?

Projekt skierowany jest do osób pragnących się rozwijać, ludzi świadomych, którzy chcą budować najlepszą wersję siebie. Wierzymy, że każdy z Was ma w sobie siłę i energię, aby dokonać rzeczy niemożliwych!

Prelegenci pierwszej i drugiej edycji to często Mistrzowie Życia, którzy pokazują, że nie ma jednej recepty na szczęście a każdy jest ekspertem swojego życia, musi tylko wsłuchać się w siebie.

Wiemy, że przyjście na Festiwal zmieni Twoje życie, bo wiemy, że dzięki poznaniu nowych ludzi, praktycznych narzędzi i wysłuchaniu inspirujących wykładów powiesz życiu TAK. To nie jest próba generalna ani test.

To jest TO TWOJE JEDYNE, CYDOWNE ŻYCIE!

Pełna agenda : TUTAJ


Mamy także 1 bilet w kategorii Silver dla naszych Czytelników. By go wygrać należy oznaczyć profil Szczęście na głowie w komentarzu pod tym postem. Informację o zwycięzcy podamy do godziny 15:55.


Opinie

Uwaga! Publikowane poniżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. GWE24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, prosimy zgłosić naruszenie.