niedziela, 2 października 2022 • Imieniny Teofila i Dionizego

Stena Line zmienia nazwę

Autor: GWE24.pl • 4 listopada 2015 • 1 0

2015-11-08_santa_line_statek3.jpg

Rozpoczął się czas oczekiwania. Za niespełna dwa miesiące będziemy świętować Boże Narodzenie. Każdy dzień będzie przybliżał nas do gwiazdkowego klimatu. Stena Line chce przyczynić się do tej atmosfery i dlatego zmienia nazwę na „Santa Line”. Ta świąteczna zmiana będzie wprowadzona we wszystkich krajach, do których dopływają promy Stena Line. Ponadto na klientów firmy czekają niespodzianki – zarówno online, jak i na pokładzie. W tym świątecznym czasie charakterystyczną flagę w logo armatora, zastąpi mikołajowa czapeczka.

-Boże Narodzenie to piękna tradycja, która łączy rodziny i przyjaciół. Stena Line ma oczywiście swój udział w tych świętach. Statki Stena Line łącząc brzegi Bałtyku, łączą ludzi. Dzięki naszej codziennej pracy pozwalamy rodzinom się spotkać, a przyjaciołom spędzić ze sobą najpiękniejsze chwile. Chcemy też inspirować do twórczego działania, a pomysł na świąteczną zmianę nazwy ma w zabawny sposób zwrócić na to uwagę. Poza tym bierzemy te święta na poważnie. Boże Narodzenie to także troska o innych, więc chcemy w gwiazdkowy klimat wpisać także akcję charytatywną - mówi Pedro Canchaya-Kralewski, Head of Travel Poland & Baltic Markets w Stena Line.

Akcje związane ze zmianą nazwy potrwają do 24 grudnia. Będą to specjalne promocje na pokładach statków, konkursy dla klientów czy akcje w mediach społecznościowych. W tym czasie armator przeprowadzi min. kampanię charytatywną na Facebooku. Środki pozyskane dzięki akcji zostaną przekazane na rzecz UNICEF.


Opinie

Uwaga! Publikowane poniżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. GWE24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, prosimy zgłosić naruszenie.

klawóz (2015-11-09 17:43)
-nic dodać --syny NKWD --za zyski energetyki wykupili szwedów w polsce ----i pewnie stena pllaci do banka szwajcarii ---i kacyki kupować hotele na lazurowym ...skowroński stanisław---okradziony z pomysłów wynalazca --jak jacek karpiński