środa, 8 lutego 2023 • Imieniny Jana i Piotra

Specjalna oferta na podróż „Słonecznym”

Autor: GWE24.pl • 19 czerwca 2015 • 0 0

2015-06-19_sboneczny.jpg

To już 11. edycja pociągu „Słoneczny”, który tym razem pojedzie nie tylko do Trójmiasta, ale aż do Ustki.


Oferta specjalna na przejazd na odcinku Słupsk – Ustka obowiązuje w okresie 28 czerwca - 30 sierpnia 2015 r. Bilety w promocyjnej cenie będzie można kupić od 22 czerwca. Podróżni będą mogli je nabyć w kasach biletowych, w biletomatach, w pociągu i przez telefon komórkowy. Osoby uprawnione do ulg ustawowych mogą nabyć taki bilet z odpowiednią ulgą.


- Ta oferta została stworzona z myślą o podróżnych, którzy w te wakacje zechcą swe letnie plany wycieczkowe związać nie tylko z podróżą do Trójmiasta, ale nieco dalej - także do Ustki. Myślę, że cena biletu w ofercie specjalnej jest na tyle atrakcyjna, że wielu podróżnych zechce wybrać na środek komunikacji nowoczesny pojazd, którym obsługiwane jest nasze wakacyjne połączenie, czyli pociąg „Słoneczny” - mówi Dariusz Grajda, członek zarządu, dyrektor handlowy Kolei Mazowieckich.


Szczegółowe zasady korzystania z oferty znajdują się na stronie internetowej Kolei Mazowieckich www.mazowieckie.com.pl oraz pod numerem call center (022) 364 44 44.


Opinie

Uwaga! Publikowane poniżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. GWE24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, prosimy zgłosić naruszenie.