środa, 8 lutego 2023 • Imieniny Jana i Piotra

Pojadą na gdańskim smarze i oleju

Autor: GWE24.pl • 9 lipca 2012 • 0 0

2012-07-07_autobus_gdansk.jpg

W ramach umowy zawartej z Zakładem Komunikacji Miejskiej w Gdańsku LOTOS Oil dostarczy oleje silnikowe TURDUS, LOTOS Semisyntetic i LOTOS Mineralny, które przeznaczone są do autobusów i samochodów ciężarowych a także smary.

Z Zakładem Komunikacji Miejskiej w Gdańsku współpracujemy z powodzeniem już od 2006 roku – mówi Mariusz Zawadzki, Szef Biura Klientów Kluczowych LOTOS Oil. – Umowa, którą zawarliśmy w tym roku przedłuża nasze dostawy na kolejne 2 lata. Dodatkowo, od tego roku, staliśmy się również dostawcą olejów przekładniowych dla pojazdów gdańskiej komunikacji miejskiej.   

Z kolei PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście jest klientem LOTOS Oil od 2009 r. W ramach kolejnej umowy zawartej do maja 2013 r. LOTOS OiL dostarczy kolejowemu przewoźnikowi m.in. oleje przemysłowe oraz smary, wykorzystywane m.in. przy serwisie wagonów kolejowych.

LOTOS Oil wchodzi w skład grupy kapitałowej LOTOS i zajmuje się produkcją oraz dystrybucją olejów smarnych, bazowych oraz przemysłowych, a także smarów. Od wielu lat firma jest liderem na rynku olejów silnikowych w Polsce. Sztandarowym produktem firmy jest rodzina olejów silnikowych LOTOS. Drugą marka olejową kierowaną do użytkowników profesjonalnych jest rodzina olejów TURDUS. S


Opinie

Uwaga! Publikowane poniżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. GWE24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, prosimy zgłosić naruszenie.