niedziela, 2 października 2022 • Imieniny Teofila i Dionizego

Nowe miejsca pracy w Gdańsku

Autor: GWE24.pl • 3 listopada 2015 • 0 0

2015-11-08_gdansk_transcom_contact_center_1200px.jpg

Polska jest jednym z trzech krajów, obok Portugalii i Węgier, które realizują obsługę klientów Whirlpool na 19 europejskich rynkach. Ze względu na lokalizacje centrów i kompetencje pracowników, jesteśmy jedynym krajem, w którym zaangażowane w ten proces będą dwa oddziały Transcom. Do placówek w Olsztynie i Gdańsku prowadzona jest rekrutacja – poszukiwani są kandydaci wykazujący się doskonałą znajomością języków obcych w mowie i piśmie, dobrą znajomością obsługi komputera, otwarci i chętni do nauki.

Transcom WorldWide podpisał umowę z Whirlpool Corporation, jednym z największych światowych producentów urządzeń AGD, na realizację programu integracji placówek contact center w Europie i zapewnienie najwyższej jakości obsługi klientów na rynkach: Austrii, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Czech, Danii, Finlandii, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Litwy, Niemiec, Norwegii, Polski, Portugalii, Rumunii, Słowacji, Szwecji i Węgier. Transcom zadba o obsługę oraz wsparcie techniczne klientów Whirlpool wykorzystując wiele kanałów komunikacji: telefon, wiadomości elektroniczne, pocztę tradycyjną, formularze www. Projekt znajduje się obecnie w pierwszej fazie realizacji w czterech wielojęzycznych, spełniających wszystkie potrzeby językowe klienta, centrach Transcom (Budapeszt, Gdańsk, Olsztyn i Porto). Wdrażanie rozwiązania powinno się zakończyć na początku 2016 roku, wraz z zatrudnieniem około 130 osób do pracy na pełnym etacie, z czego blisko połowę mają stanowić polscy konsultanci. Rozwiązanie dostarczone przez Transcom oparte jest na platformie technologicznej o wysokiej wydajności. Korzystając z sieci wielojęzycznych centrów kontaktowych, pozawala na rozszerzenie zasięgu oferowanych usług o każdy kraj na świecie. Oddziały operacyjne znajdujące się w wybranych europejskich lokalizacjach tworzą wirtualne centrum kontaktowe.


Opinie

Uwaga! Publikowane poniżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. GWE24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, prosimy zgłosić naruszenie.