wtorek, 28 marca 2023 • Imieniny Anieli i Sykstusa

Mistrzostwa Polski w surfingu

Autor: GWE24.pl • 14 lipca 2015 • 1 0

2015-07-15_mail-surfiwalek-ok.jpg

Szykujcie się na najgorętszą imprezę sezonu!!! Mistrzostwa Polski w Surfingu Kobiet i największy surfingowy festiwal. Girls Polish Surf Champs wystartował w sobotę - 11 lipca.

Zawodniczki walczyły o nagrody od Femi Pleasure, Virgin Mobile Polska - głównego partnera imprezy oraz Surfround Camp, Pura Vida i wiele innych upominków.

Przejazdy zawodniczek oceniali Anita Nawarkiewicz z Femi Pleasure, Dominik Gralak z International Surfing Association i Maciek Krystosiak z Surforund. Na oficjalne wręczenie pucharu najlepszej surferce zapraszamy 25 lipca na FEMI PLEASURE Surf Festival powered by Virgin Mobile. Impreza plaży na wysokości Chałupy IV – Solar zacznie się w samo południe. Femi Pleasure w raz z partnerami przygotowało wiele atrakcji. Super wygodna strefa chillowa od Virgin Mobile Polska, a także wiele gier i zabaw plażowych w tym frisbee, bulle i piłka plażowa. Dla żądnych sportowych zmagań odbędą się szkolenia surfingowe zorganizowane przez Akademię Surfingu, pro tor i pokazy skimboardowe od SkimCity, trickboardy, stand up paddle board. A dla spragnionych Red Bull i kokosowa woda RiRi. Trening pod okiem Wolska Trenuje i Dziewczyńskie Poranki, a na koniec dnia joga. Imprezę na plaży poprowadzi CNE (Wielkie Joł), a za oprawę muzyczną będzie odpowiadał Dj. Boogie. Dzienne aktywności to nie wszystko. Zawodniczki oraz przybyli goście będą mogli poszaleć podczas nocy zakupów z wyjątkowymi promocjami w sklepie Femi Pleasure. O 21:00 kino letnie na kempingu Chałupy IV – Solar, wspierane przez Kino Perła. Pokaz najnowszej produkcji O’Neill „Unreasonable” a po projekcji filmów after party pod znakiem Malibu w checzy i na znanym z letnich imprez „rondzie” na Solarze. Zagrają Dj. Boogie i CNE (Wielkie Joł).


Opinie

Uwaga! Publikowane poniżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. GWE24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, prosimy zgłosić naruszenie.

ariyojixu (2023-01-02 17:40)
http://slkjfdf.net/ - Vofedici <a href="http://slkjfdf.net/">Uxojezf</a> drn.yrgc.gwe.vanet.pl.oou.dg http://slkjfdf.net/