czwartek, 11 sierpnia 2022 • Imieniny Zuzanny i Filomeny

Minus 2 kg na dobry początek

Autor: GWE24.pl • 8 grudnia 2015 • 0 0

2015-12-08_dsc_0569.jpg

Pani Monika z Redy ma do zgubienia prawie 30 kg. Nasza Czytelniczka wzięła udział w akcji "Schudnij z gabinetem dietetycznym Sylwetka i Expressem" i zaczęła stosować zalecenia specjalistki - mgr inż. Aleksandry Bigott, dietetyczki z gabinetu dietetycznego "Sylwetka" w Redzie. Pierwsze efekty stosowania diety już widać. W ciągu dwóch tygodniu pani Monika zgubiła już 1,9 kg. Wykonywane pomiary też napawają optymizmem - w obwodach talii i bioder „zeszło” po 4 cm!

 

- Spotkania z panią dietetyk odbywają się co tydzień, co jest dla mnie bardzo dobrą motywacją - mówi pani Monika. - Dieta bardzo mnie zaskoczyła, ponieważ okazała się łatwa w przygotowaniu, a samo odchudzanie odbywa się bez wielu wyrzeczeń. Przepisy są łatwe i smaczne, co dla mnie - mamy trójki dzieci - jest bardzo istotne. Ponieważ posiłki są regularne, nie chodzę głodna i nie mam ochoty na "podgryzanie" jedzenia dzieci.

 

Niedługo zaczyna się zima. To dobry czas, aby pomyśleć o tym, by przywitać wiosnę z nową sylwetką. Warto rozpocząć proces odchudzania już teraz, kiedy wyjazdów wakacyjnych i pokus jest zdecydowanie mniej, niż latem.

 

Odchudzanie samemu często jest bardzo trudne, nie posiadając odpowiedniej wiedzy możemy też popełnić wiele błędów, które nie tylko mogą zniweczyć efekt odchudzania, ale też niekorzystnie odbić się na naszym zdrowiu. Dlatego warto skorzystać z pomocy specjalisty.


W gabinecie dietetycznym „Sylwetka” w Redzie spadki wagi wahają się w granicach od 0,5-1,5 kg tygodniowo i zależą od wielu czynników.

 

- Pamiętajmy, że każdy z nas jest indywidualny - podkreśla Aleksandra Bigott, dietetyczka pracująca w gabinecie dietetycznym „Sylwetka” w Redzie. - Są osoby zdrowe i chore; są leki które zatrzymują płyny ustrojowe. Dla każdej odchudzanej osoby dieta jest więc dobierana indywidualnie. Tylko takie podejście gwarantuje zdrowe i bezpieczne odchudzanie oraz trwały efekt.

 

Gabinet Dietetyczny „Sylwetka”
ul. Jana Brzechwy 12, Reda
Tel: 728-432-003


Opinie

Uwaga! Publikowane poniżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. GWE24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, prosimy zgłosić naruszenie.