niedziela, 20 września 2020 • Imieniny Filipiny i Eustachego

Mikołajki w Teatrze Gdynia Główna

Autor: GWE24.pl • 19 listopada 2015 • 0 0

2015-11-21_stacja_sw._mikolaja_fot._marzena-_chojnowska_2.jpg

Co może być lepszym upominkiem w mikołajkowy czas spędzony wspólnie w teatrze wypełnionym po brzegi magii, radości, zabaw i refleksji. Nic! Uwierzcie, to jest lepsze niż czekolada. W ciągu dwóch mikoBajkowych dni zaprezentują się następujące spektakle:

 

5 grudnia o godz. 14:00 spektakl „Juri” inspirowany opowiadaniem Barbary Szafraniec, scenariusz i reżyseria: Piotr Srebrowski, 5 grudnia o godz. 16:00 „Śpiąca Królewna” na podstawie baśni braci Grimm i Charlesa Perraulta, adaptacja i reżyseria: Luba Zarembińska, 6 grudnia o godz. 12:00 „Wielkie Ciasto” inspirowane opowiadaniem J.R.R Tolkiena Kowal z Podlesia Większego, scenariusz i reżyseria: Piotr Srebrowski, 6 grudnia o godz. 14:00 „Tymoteusz Rym Cim Cim” inspirowany sztuką Jana Wilkowskiego, scenariusz i reżyseria: Luba Zarembińska.

 

 

 

 


Opinie

Uwaga! Publikowane poniżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. GWE24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, prosimy zgłosić naruszenie.