niedziela, 20 września 2020 • Imieniny Filipiny i Eustachego

Mikołaj też bierze, czyli gdzie znaleźć najlepszą pożyczkę na święta?

Autor: GWE24.pl • 19 listopada 2015 • 0 0

2015-11-19_doartykulu_zdj.jpg


W polskiej tradycji Wigilia i pozostałe dwa dni świąt są wyjątkowe. Częściej spotykamy się wtedy z najbliższymi przy rodzinnym stole. Siedzieć przy pustym talerzu jednak nie wypada, dlatego już kilka dni przed świętami bierzemy się za gotowanie świątecznych potraw. W myśl staropolskiej zasady “zastaw się a postaw się” chcemy by naszym świątecznym gościom niczego nie brakowało. I nam przy okazji też.


Pożyczaj ale mądrze!

Mało który domowy budżet jest w stanie samodzielnie ponieść wydatki związane ze świętami. Jeśli chcielibyśmy sfinansować Boże Narodzenie z własnych oszczędności, pieniądze trzeba byłoby zacząć odkładać już kilka miesięcy wcześniej. Rozpoczęcie oszczędzania teraz na niewiele się już zda. Mało kto jest też w stanie odkładać z myślą o świętach przez wiele tygodni, gdyż w międzyczasie zwykle mamy sporo innych, pilnych wydatków.


Dlatego ratowanie się pożyczką nie jest niczym niezwykłym. Żeby jednak nie wpędziło nas to w jeszcze większe problemy finansowe, musimy dobrze sprawdzić instytucję, która takiej pożyczki może nam udzielić.


Banki spieszą na ratunek

Myśląc o pożyczaniu pieniędzy większość z nas zacznie od przeglądania ofert banków. A wybór mamy naprawdę ogromny. Kto jednak ma czas aby biegać od banku do banku lub studiować oferty przedstawione na stronach internetowych? Nikt! Dlatego szukając odpowiedniego dla siebie kredytu najlepiej przeprowadzić porównanie kredytów na Sowafinansowa.pl. Na podstawie przedstawionej tam przykładowej kwoty możemy ocenić który bank oferuje najniższą ratę i posiada najkorzystniejsze warunki kredytu. Kiedy wybierzemy już interesującą nas ofertę, od razu będziemy mogli także zostawić swoje dane, a konsultant banku skontaktuje się z nami w celu finalizacji wniosku kredytowego.Jak nie w banku to poza nim

Jeśli jednak nie spełniamy wszystkich wymagań stawianych kredytobiorcom przez banki nie powinniśmy się tym martwić - nadal mamy szansę na pożyczkę! Wystarczy tylko przejrzeć szybkie pożyczki na Sowie Finansowej. Większość ofert dla nowych klientów, które można znaleźć w tej porównywarce, to pożyczki za 0 zł. Oznacza to, że oddając pożyczkę w terminie zwracamy tylko tyle, ile pożyczyliśmy. Przy okazji możemy także poznać warunki pożyczek w wybranych firmach pozabankowych i sprawdzić, co o danym pożyczkodawcy mówią jego klienci.Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Wszystkie prezentowane w porównywarce Sowa Finansowa instytucje pożyczkowe to sprawdzone firmy. Nie musimy obawiać się więc ukrytych kosztów. Każda oferta posiada bowiem dokładny opis ewentualnych opłat dodatkowych np. kosztów przedłużenia terminu spłaty pożyczki lub jej nieterminowego zwrotu. Możemy więc porównać pożyczki także i pod tym kątem i wybrać tę ofertę, która ma najniższe opłaty za powyższe czynności - tak na wszelki wypadek.


Biorąc pożyczkę czy kredyt zawsze pamiętajmy także o dokładnym zapoznaniu się z umową i wyjaśnieniu z pożyczkodawcą ewentualnych wątpliwości. Tylko wtedy każda pożyczka, nie tylko ta świąteczna, będzie dla nas pomocą a nie zagrożeniem.


Opinie

Uwaga! Publikowane poniżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. GWE24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, prosimy zgłosić naruszenie.