czwartek, 11 sierpnia 2022 • Imieniny Zuzanny i Filomeny

Kulczyk Foundation rozda pieniądze

Autor: GWE24.pl • 11 grudnia 2015 • 1 0

2015-12-11_dollar-499478_1920.jpg

Najlepsze pomysły infrastrukturalne lub dotyczące przedsiębiorczości zostaną wsparte przez Kulczyk Foundation, lecz czasu na składanie wniosków jest bardzo mało. 31 grudnia upływa termin zgłoszeń.

 

Jak podkreśla Marta Schmude-Olczak, dyrektor zarządzająca Kulczyk Foundation, w Polsce istnieją zupełnie niesamowite, niezwykle wartościowe koncepcje dotyczące inicjatyw infrastrukturalnych, przedsiębiorczości społecznej, start-upów, które mogą realnie odmienić naszą rzeczywistość.

 

Organizatorzy konkursu zastrzegają, że projektów nie mogą zgłaszać osoby fizyczne, projekty nie mogą też dotyczyć stypendiów. – Profilujemy ten konkurs po to, by promować nowe rozwiązania proponowane przez zorganizowane grupy osób – zaznaczają przedstawiciele Kulczyk Foundation.

 

Co należy zrobić, by podjąć walkę o pieniądze? Dokładnie przeczytać regulamin, który znajduje się na stronie www.kulczykfoundation.org.pl w zakładce „wsparcie”, wypełnić formularz, który jest dostępny w tym samym miejscu, wysłać go drogą emailową lub nadesłać pocztą tradycyjną zgodnie z zasadami określonymi w regulaminie.

 

Wnioski będą rozpatrywane do 15 lutego 2016 roku. Specjalna komisja oceni je według wielu kryteriów, m.in. wiarygodności kosztorysu, potencjału fundraisingowego, współpracy ze społecznością lokalną czy możliwego zaangażowania wolontariuszy.

 

Kulczyk Foundation to fundacja, która wykorzystuje najlepszą możliwą wiedzę o zarządzaniu i inwestycjach społecznych do inicjowania realnych zmian społecznych przede wszystkim w tych częściach świata, w których beneficjenci pomocy nie mają żadnych szans na samodzielną poprawę jakości swojego życia.

 

Celem Kulczyk Foundation jest budowanie trwałych mechanizmów zmieniających otoczenie, ale i angażujących społeczności lokalne. Fundacja działa tak, by poruszona przez nią pierwsza kostka domina poruszała kolejne.

 

Kulczyk Foundation na co dzień doskonali procedury efektywnego biznesu, a w sferze działań pozarządowych właśnie one mogą stać się podstawą tworzenia skutecznych strategii przedsięwzięć społecznych.


Opinie

Uwaga! Publikowane poniżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. GWE24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, prosimy zgłosić naruszenie.

Johan (2015-12-11 21:08)
Ściema jakich wiele , czyli....najtańsza reklama w mediach dla wspaniałomyślnych Państwa K. A ile przepięknych pomysłów w postaci złożonych projektów ... Wszyscy naiwni myślą , że to oni wygrają :) Zapamiętajcie......Kulczykowie mają pieniądze ponieważ ich nie rozdają !!!