sobota, 19 września 2020 • Imieniny Januarego i Konstancji

Krystian W. usłyszał zarzuty pedofilskie

Autor: GWE24.pl • 15 grudnia 2015 • 1 0

2015-12-15_kry.jpg

Prokuratura okręgowa w Gdańsku podała informację, że Krystian W. (ps. „Krystek”), niedawno mieszkaniec Wejherowa, oskarżony m.in. o gwałt i próbę gwałtu, usłyszał kolejne zarzuty, w tym związane z czynami o charakterze pedofilskim.

 

Krystian „W” usłyszał dokładnie kolejnych pięć zarzutów. Cztery z nich dotyczą obcowania płciowego z osobami poniżej 15. roku życia, piąty dotyczy usiłowania doprowadzenia do obcowania płciowego.

 

Zgłosiły się więc kolejne dziewczyny, które zeznają przeciwko "mężczyźnie".

 

„Krystek” przebywa obecnie w więzieniu – kilka tygodni temu został aresztowany na 3 miesiące. Niedawno sąd odrzucił zażalenie jego obrońcy na bezpodstawne osadzenie w więzieniu.

 

 

Krystian W. nie przyznaje się do winy. Odmówił składania wyjaśnień. Wkrótce ruszy jego proces. Wszystko wskazuje na to, że zostanie skazany na wieloletnie więzienie.

 

Krystian W. z Wejherowa stał się „sławny” kilka miesięcy temu, gdy powiązano jego osobę z samobójczą śmiercią 14-letniej Anaid z Gdańska. Okazało się wówczas, że "Krystek" może mieć coś wspólnego przynajmniej z kilkoma przestępstwami na tle seksualnym.

 

„Krystek” znany jest organom ścigania już od kilku lat. Jego nazwisko pojawiało się w kontekście kilku spraw karnych – chodziło m.in. o gwałty na nastolatkach, do których dochodziło na Pomorzu.

 

Nieoficjalnie mówi się, że Krystian W. od lat wyszukiwał w Internecie nastolatki, umawiał się z nimi, zabierał do nocnych klubów a także uprawiał z nimi seks. Zbliżenia miał nagrywać telefonem komórkowym i wykorzystywać nagrania do szantażowania dziewczyn.


Opinie

Uwaga! Publikowane poniżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. GWE24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, prosimy zgłosić naruszenie.

Krzysiek (2015-12-15 17:14)
Takich Krystków jest pełno. Wystarczy się zalogować na jakimś portalu jako dajmy na to &quot;alutka 13&quot; a zobaczycie ile starych zboków zacznie do Was pisac. Powinno się takich łapać i pokazywać publicznie twarz. Brakuje ludzi z jajami w rządzie. Piłsudski się w grobie przewraca. <br /><br />Stonoga fajne akcje przeprowadził, ale to tyle. I tak toczy się ten burdel, jeden wielki choas na tym świecie. <br /><br />Spokoju na święta dla Wszystkich.