niedziela, 2 października 2022 • Imieniny Teofila i Dionizego

Koniec sezonu tuż tuż

Autor: GWE24.pl • 14 czerwca 2013 • 1 0

2013-06-14_gryf_wejherowo.jpg

W przedostatniej kolejce Gryf pokonał na wyjeździe szykującą się do spadku Elanę Toruń (1:2). Tymczasem w ramach zamykającej sezon 34. kolejce, rywalem wejherowskiej ekipy będzie KS Polkowice.

Wbrew temu, czego można oczekiwać po końcówce sezonu, Gryf ma jeszcze o co walczyć. Z dorobkiem 43 punktów, zespół plasuje się na 10. lokacie w tabeli ligowej. Tyle samo punktów ma Raków Czestochowa, a jeśli wejherowanie osiągną lepszy wynik w swoim spotkaniu, to zakończą sezon na 9. miejscu.

Podobną motywację mają jednak także piłkarze z Polkowic, którzy w wypadku wygranej mogą również zaliczyć awans. Ostatnie w tym sezonie zmagania zespołów będzie można śledzić 15 czerwca od godziny 17:00.

Jak podaje strona klubowa Gryfa, bilety będą w sprzedaży od piątku, a będzie je można nabyć aż do momentu rozpoczęcia spotkania. Z okazji zakończenia sezonu, będą one sprzedawane po promocyjnej cenie (5 złotych).

Pomimo zakończenia rozgrywek, piłka nożna nadal będzie obfitować w ciekawe wydarzenia i wiadomości. Aktualne informacje z piłkarskiego świata i największych lig europejskich znajdziecie tutaj.


Opinie

Uwaga! Publikowane poniżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. GWE24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, prosimy zgłosić naruszenie.

lestnicy (2022-05-25 16:03)
<a href=https://derevyannie-lestnicy.ru/>Лестницы на металлокаркасе</a>

Производим и устанавливаем сугубо доходные числом цене и качеству
древесные лестницы сверху металлокаркасе чтобы частных семей, баня, особняков в Московской месте
<a href=https://derevyannie-lestnicy.ru/>Лестницы на металлокаркасе</a>