sobota, 31 lipca 2021 • Imieniny Ignacego i Heleny

Jarmark Bożonarodzeniowy już w piątek

Autor: GWE24.pl • 9 grudnia 2015 • 0 0

2015-12-09_stragany.jpg

Ozdoby i dekoracje świąteczne, ceramika, biżuteria, miody pitne, swojskie wędliny, przyprawy, ryby i sery - to tylko część wspaniałości, które będzie można kupić na Jarmarku Bożonarodzeniowym, który zagości na Placu Jakuba Wejhera. Inauguracja Jarmarku już w piątek, 11 grudnia o godzinie 18.

 

Jarmark będzie trwał dziesięć dni. Stoiska będą czynne codziennie w godzinach od 11 do 18, a w weekendy do 19. W dniu otwarcia Jarmarku stragany zostaną zamknięte o 20.

 

Jarmark będzie się odbywał w świątecznej scenerii. Przed miejskim Ratuszem staną choinka i stajenka, już kilka dni temu pojawiły się dekoracje i iluminacje świetlne.

 

Moc atrakcji dla dzieci w weekendy. Będzie można przejechać się na kucykach, zrobić sobie zdjęcie z Mikołajem, uczestniczyć w pokazach cyrkowych (nawet nauczyć się sztuczek), wziąć udział w animacjach tanecznych czy obejrzeć balonowe show.

 

Już 11 grudnia na Placu Jakuba Wejhera pojawi się również wenecka karuzela. W weekendy Plac zapełnią bajkowe postaci, które zaproszą wszystkie dzieci do wspólnej zabawy.

 

Na Jarmarku stanie czternaście stoisk handlowych. Będzie można kupić m.in. sery owcze, litewskie sękacze, chleby i wędliny, wędzone ryby, mięsa, miody, wina, orzechy, przyprawy, zioła, ciasta, pieczywo, a oprócz tego ceramikę, srebrną biżuterię na prezenty oraz galanterie ze skóry i futra.


Opinie

Uwaga! Publikowane poniżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. GWE24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, prosimy zgłosić naruszenie.