niedziela, 20 września 2020 • Imieniny Filipiny i Eustachego

Gwiazdy pomogą młodym w znalezieniu pracy

Autor: GWE24.pl • 29 września 2015 • 0 0

2015-10-17_grafika_do_publikacji.jpg

400 presitżowych pracodawców z Polski i zagranicy, niemal 30.000 nowych ofert pracy i praktyk, warsztaty i spotkania z wybitnymi osobowościami świata biznesu - Absolvent Talent Days to jedyne wydarzenie w Polsce z takim rozmachem wspierające rozwój zawodowy młodych pracowników. Celem Absolvent Talent Days jest łączenie młodych kandydatów do pracy z właściwymi pracodawcami - profesjonalnie, z uwzględnieniem nowoczesnych technologii oraz potrzeb i motywacji obu grup.

-Niemal 8 tysięcy młodych ludzi, którzy dzięki targom znaleźli pracę, to najlepszy dowód, że nam się to udaje - opowiada Katarzyna Godlewska, CEO Absolvent.pl, firmy organizującej imprezę.

Mateusz Kusznierewicz Cię zmotywuje, pracuj.pl – wyszkoli. Absolvent Talent Days oferuje możliwość rozmowy i zgłoszenia swojej kandydatury bezpośrednio osobom rekrutującym w topowych firmach w Polsce. Co powinieneś wiedzieć o rodzajach umów? Jakie są najczęstsze błędy popełniane na początku kariery? Co radzą młodym prezesi największych spółek w Polsce? Podczas paneli dyskusyjnych i warsztatów odpowiedzi udzielą największe osobistości biznesu, reprezentujący takie firmy jak: pracuj.pl, Lufthansa, Vectra S.A., Bayer Service Center Gdańsk, czy Arla Foods Global Financial Services Centre. Spotkania prowadzone będą przez dziennikarza i prezentera telewizyjnego, Andrzeja Sołtysika. Gościem specjalnym Absolvent Talent Days w Gdańsku jest dwukrotny złoty medalista olimpijski, Mistrz Świata, Europy i Polski w żeglarstwie, Mateusz Kusznierewicz. Sportowiec podzieli się z uczestnikami doświadczeniem dotyczącym budowania kariery i zdradzi swoją receptą na sukces. Absolvent Talent Days to wydarzenie całkowicie bezpłatne.


Opinie

Uwaga! Publikowane poniżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. GWE24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, prosimy zgłosić naruszenie.