sobota, 4 lipca 2020 • Imieniny Teodora i Innocentego

Ekipa z ZSP nr 3 wygrała półfinał Licealiady

Autor: GWE24.pl • 11 grudnia 2015 • 0 0

2015-12-11_dsc06074.jpg

W czwartek w hali sportowej Samorządowego Gimnazjum w Bolszewie odbył się Półfinał Wojewódzkiej Licealiady w Piłce Ręcznej Chłopców.

 

Zawody te były eliminacją do Finałów Wojewódzkiej Licealiady, które odbędą się 14 grudnia, a więc już w najbliższy poniedziałek, w Kwidzynie.

 

W rywalizacji w Bolszewie wzięły udział cztery zespoły reprezentujące powiaty lęborski, kartuski, pucki oraz wejherowski.

 

Zwycięzcą turnieju została drużyna z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Wejherowie, która pierwszy raz w historii awansowała do Finałów Wojewódzkich, a we wczorajszych zawodach nie zaznała porażki.

 

Drugą pozycję zajął Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kartuzach, trzecią Zespół Szkół Gospodarki Żywnościowej i Agrobiznesu w Lęborku, a czwartą Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kłaninie.

 

Na zakończenie turnieju zespoły zostały nagrodzone statuetkami i dyplomami, które wręczał Bartłomiej Woźniak, referent ds. sportu i imprez sportowych w PZPOW w Wejherowie.

 

 

Organizatorami turnieju byli Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie oraz Samorządowe Gimnazjum w Bolszewie. Szczególne podziękowania należą się Katarzynie Paczosce, dyrektor Samorządowego Gimnazjum w Bolszewie, za udostępnienie hali na te zawody.

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Wejherowie zagrał w składzie:

Krystian Doering, Dominik Dudziński, Mateusz Formela, Wojciech Kandzora, Cezary Kurr, Jan Maciszka, Szymon Miler, Dawid Paczos, Krystian Paczos, Paweł Potapczuk, Kacper Szreder, Kacper Waliszewski, Przemysław Warmbier.

Opiekunem drużyny jest Przemysław Gutowski.


Opinie

Uwaga! Publikowane poniżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. GWE24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, prosimy zgłosić naruszenie.