niedziela, 20 września 2020 • Imieniny Filipiny i Eustachego

Edukacyjny pokaz multimedialny

Autor: GWE24.pl • 27 sierpnia 2015 • 0 0

2015-09-26_mapa_polska_cyfrowa_impulsem_do_e-rozwoju.jpg

Szybki dostęp do Internetu w całym kraju, liczne e-usługi, stały dostęp do informacji publicznej w sieci czy rozwój cyfrowych umiejętności Polaków to główne cele POPC, które zostaną zaprezentowane podczas multimedialnych pokazów realizowanych w technologii trójwymiarowej (tzw. mapping 3D). Pokaz odbędzie się w najbliższą sobotę, 29 sierpnia 2015 r. o godz. 21:30 podczas Kina Letniego na Molo w Sopocie. Kolejny w Sokołowsku (5.09). Do tej pory zorganizowano pokazy w Poznaniu, Zakopanem i Giżycku.

Program Polska Cyfrowa to nowość w perspektywie 2014-2020. Ma wzmocnić cyfrowy rozwój kraju. Jego celem jest zapewnienie powszechnego dostępu do szybkiego Internetu, nowoczesnych i przyjaznych e-usług publicznych oraz rozwoju cyfrowych umiejętności społeczeństwa. Odbiorcami wsparcia będą przede wszystkim przedsiębiorstwa telekomunikacyjne, administracja publiczna, organizacje pozarządowe, instytucje kultury i jednostki naukowe.


Opinie

Uwaga! Publikowane poniżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. GWE24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, prosimy zgłosić naruszenie.