środa, 8 lutego 2023 • Imieniny Jana i Piotra

Dni Otwarte w salonach Toyota Walder

Autor: GWE24.pl • 14 lipca 2015 • 1 0

2015-07-14_toyota-auris-2015-header_tcm-1015-398119.jpg


Bogate w atrakcje Dni Otwarte to idealna okazja, aby odwiedzić salony Toyoty Walder.

Wyjątkowy konkurs fotograficzny „Nowa Toyota Auris – witaj w rodzinie”, w którym można wybrać wspaniałe nagrody – gadżety Toyoty, vouchery na usługi w naszych stacjach, nowego Aurisa na weekend oraz w ramach nagrody głównej nowoczesny aparat FujiFilm Instax, który od ręki drukuje zdjęcia!


Zadanie konkursowe jest bardzo proste: wystarczy odwiedzić jeden z naszych salonów w trakcie Dni Otwartych lub w trakcie kolejnego tygodnia i zrobić sobie „pamiątkowe zdjęcie” z nową Toyotą Auris. Zdjęcie z promującym nowego Aurisa hasłem wysyłamy na adres konkurs@toyota.gdynia.pl.

Czas trwania konkursu: 18-26 lipca 2015r.

Regulamin dostępny pod linkiem: http://www.toyota.gdynia.pl/regulamin-konkursu-nowa-toyota-auris-witaj-w-rodzinie.tmex

Oraz w salonach Toyota Walder Chwaszczyno i Rumia.


Ale na tym nie koniec atrakcji. Dni Otwarte to start niepowtarzalnej promocji „Kup nową Toyotę Avensis, a drugi samochód dostaniesz za pół ceny!”. TYLKO W SALONACH TOYOTA WALDER! Tego jeszcze nie było! Nowe Aygo możesz mieć taniej za prawie 60%, nowego Yarisa za 50%, a nowego Aurisa aż za 40% taniej! Promocja obowiązuje tylko do końca wakacji, tylko w salonach Toyota Walder Chwaszczyno i Rumia.

Dodatkowo przygotowaliśmy atrakcje dla dzieci – tylko w trakcie Dni Otwartych postawimy nowego Aurisa, po którym – dosłownie – będzie można malować! Każde dziecko ma szansę wykazać swój artystyczny talent na białym lakierze Aurisa, a także otrzymać prezent.


Opinie

Uwaga! Publikowane poniżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. GWE24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, prosimy zgłosić naruszenie.

Wiesiek (2015-07-15 09:41)
I teraz całe pomorze uderzy do Toyoty Walder na premierę Aurisa. Wiecie jak przyciągnąć uwagę kierowcy ;)