czwartek, 11 sierpnia 2022 • Imieniny Zuzanny i Filomeny

Dni Kariery Aiesec

Autor: GWE24.pl • 2 grudnia 2015 • 0 0

2015-12-02_logo_dni_kariery.jpg

3 marca 2016 roku odbędą się Dni Kariery, czyli targi pracy, praktyk i staży organizowane przez AIESEC, największą organizację studencką na świecie zrzeszającą osoby z ponad 120 krajów. Wiosenna edycja odbędzie się na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, znajdującym się przy ul. Bażyńskiego. Dni Kariery to jedne z największych targów pracy, praktyk i staży organizowanych od ponad 20 lat. Poprzez współpracę ze wszelkiego rodzaju przedsiębiorstwami AIESEC trafia do studentów wszystkich kierunków. W całej Polsce przychodzi na nie nawet 40 000 młodych ludzi, których obecność weryfikuje przygotowany system rejestracji. W targach bierze udział  kilkadziesiąt marek lokalnych oraz globalnych. Do końca grudnia trwa kontakt organizatorów z firmami i korporacjami oraz omawianie szczegółów, a co za tym idzie możliwość dla przedsiębiorców na przyszłe pozyskanie cennych pracowników.

-Dni Kariery to jeden z wiodących projektów AIESEC Polska, który cieszy się tradycją i uznaną marką od wielu lat. W ubiegłym roku zdobył prestiżowy tytuł Ogólnopolskiego Studenckiego Projektu Roku w konkursie PZU. Mimo, że organizowany jest przez młodych ludzi, znany jest z profesjonalnej obsługi klienta oraz ogromnego zaangażowania organizatorów podczas samych targów. To studenci najlepiej rozumieją potrzeby studentów i potrafią do nich skutecznie dotrzeć. W PZU planowanie targów pracy zaczynamy właśnie od Dni Kariery – informuje Łukasz Trzeszczykowski, kierownik zespołu marki Pracodawcy PZU.
AIESEC Polska stawia na rozwój liderów wśród społeczeństwa udzielając się w wielu projektach. Celem Dni Kariery jest pomoc w nawiązaniu współpracy oraz możliwość zbudowania platformy kontaktu między pracodawcą, a młodym pokoleniem.


Opinie

Uwaga! Publikowane poniżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. GWE24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, prosimy zgłosić naruszenie.