piątek, 30 października 2020 • Imieniny Zenobii i Przemysława

10 tys. zł za ustalenie sprawcy zabójstwa

Autor: GWE24.pl • 28 sierpnia 2011 • 0 0

policja.jpg

Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku wyznaczył kwotę 10 tysięcy złotych za informację, która może przyczynić się do ustalenia i zatrzymania sprawcy zabójstwa, które miało miejsce 23 sierpnia w Gdyni.
Przypomnijmy, że 23 sierpnia około godziny 20.30-22.30 w okolicach giełdy towarowej na gdyńskiej Dąbrowie nieznany sprawca zaatakował 13-letnią dziewczynkę. Leżącą na leśnej drodze, nieprzytomną nastolatkę odnaleziono o godz. 22.50. Pomimo reanimacji dziewczynka zmarła. Nad zatrzymaniem sprawcy zbrodni pracuje kilkudziesięciu policjantów z Gdyni i komendy wojewódzkiej w Gdańsku.
Osoby, które posiadają informacje mogące mieć związek z powyższą sprawą oraz przyczynić się do ustalenia i zatrzymania sprawcy tego zabójstwa o kontakt telefoniczny z policjantami prowadzącymi sprawę - tel. 0 800-677-777. Informacje można przekazać również w Komendzie Miejskiej Policji w Gdyni, ul. Portowa 15 bądź w najbliższej jednostce Policji. Policja gwarantuje anonimowość.


Opinie

Uwaga! Publikowane poniżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. GWE24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, prosimy zgłosić naruszenie.